Arvid Knöppel litografier

Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier
Arvid Knöppel litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): (ca 30) djurmotiv, signerade, och numrerade, vissa provtryck, litografier, största ca 53x43 cm

Några veck, gulnader och fläckar

804967

2020-09-05