Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RYMDMÅTT, 1700/1800-tal, stämplad 1781, 7 1/2 kanna samt JS 1853, koppar samt hänkel i svarrtmålat järn, höjd ca 53, bottens diameter ca 38 cm
Bucklor, slitage
804968
2020-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här