Wilhelm von Gegerfelt akvarell
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
WILHELM von GEGERFELT (1844-1920): Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, ca 28x44 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Kuntoraportti
804990
Päivämäärä:
2020-09-13