Wilhelm von Gegerfelt akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

WILHELM von GEGERFELT (1844-1920): Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, ca 28x44 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling

Kuntoraportti

804990

Päivämäärä:

2020-09-13