Golvgifurin

Golvgifurin
Golvgifurin
Golvgifurin
Golvgifurin
Golvgifurin
Golvgifurin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVFIGURIN, i form av tiger, bemålat gips, höjd ca 48 cm

Ytslitage i form av repor

804991

2020-09-02