Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page
Klubbat för:
900 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour" under "Dazed and Confused", Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
804992
2020-09-12