Månskenslampa

Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, s k Månskenslampa, för 1 stearinljus, 1800/1900-tal, glas, guldfärgad metall, fasta delens höjd 31 cm

Bruksslitage

805011

2020-08-30