Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, s k Månskenslampa, för 1 stearinljus, 1800/1900-tal, glas, guldfärgad metall, fasta delens höjd 31 cm
Bruksslitage
805011
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här