Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KROKODIL, mekanisk leksak, bemålad metall, inköpt i Paris på väldsutställningen 1896, längd 23,5 cm
Bruksslitage, i behov av lagning
805013
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här