Mekanisk leksak

Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KROKODIL, mekanisk leksak, bemålad metall, inköpt i Paris på väldsutställningen 1896, längd 23,5 cm

Bruksslitage, i behov av lagning

805013

2020-08-30