Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Rising (född 1953):El Dandy, signerad på baksidan Anders Rising 2/10, pigment print, bildyta ca 100x65 cm.
PROVENIENS: Svensk privatsamling
805014
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här