Siri Meyer

Siri Meyer
Siri Meyer
Siri Meyer
Siri Meyer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRI MEYER (1898-1985), "Kälkerön, Bohuslän", olja på duk, signerad, bildmått

Mindre tryckmärke

805024

2020-09-05