CHAMPAGNE/VINKYLARE

CHAMPAGNE/VINKYLARE
CHAMPAGNE/VINKYLARE
CHAMPAGNE/VINKYLARE
CHAMPAGNE/VINKYLARE
CHAMPAGNE/VINKYLARE
CHAMPAGNE/VINKYLARE

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHAMPAGNE/VINKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft, märkt CB&S, höjd ca 15, diameterca 16 cm

Bruksslitage

805033

2020-09-02