Akvarell / gouache Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina): 2 st, 18/1900-tal, blomstermotiv med fåglar, akvarell/gouache på rispapper, stämplade, ca 31x46 cm

Smärre slitage, revor

805042

2020-09-02