Sista nattvarden oljemålning

Sista nattvarden oljemålning
Sista nattvarden oljemålning
Sista nattvarden oljemålning
Sista nattvarden oljemålning
Sista nattvarden oljemålning
Sista nattvarden oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sista nattvarden, olja på duk, ca 74x105 cm

Renoverad, uppfodrad på pannå

805043

2020-08-28