Tallrikar 1700-tal Kina

Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TALLRIKAR, 2+2, porslin, Kina, 1700-tal, varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 22,5-23 cm

Slitage, nagg

805046

2020-09-02