Georg Jensen bestick "Blue shark"

Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG JENSEN, "Blue shark", bestick, 12 dlr, stål, modellen formgiven av Svende Siune för Georg Jensen, bestående av: 4 knivar, 4 gafflar, 4 skedar, längd ca 17-19 cm

Bruksslitage, repor

805058

2020-08-26