Oljemålning Eric Cederberg
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben, signerad E. Cederberg, daterad 78, olja på pannå, ca 19 x 24 cm
Kuntoraportti
805061
Päivämäärä:
2020-08-31