Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben, signerad E. Cederberg, daterad 78, olja på pannå, ca 19 x 24 cm

Kuntoraportti

805061

Päivämäärä:

2020-08-31