Oljemålning Fabian Lundqvist

Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna, signerad Fabian Lundqvist, olja på pannå, ca 26x28 cm

Nikotindoft

805069

2020-08-31