Fickur Omega Svea fickursställ

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 3 st, Omega, Svea samt ett omärkt, tidigt 1900-tal, Svea 15 jewels, Omega 15 jewels, silver 0.800, medföljer även ställ för fickur samt länk till Omega i stål, ca 40-50 mm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, svea med spricka i plastglas

805079

2020-09-03