Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 52 x 30 cm
Nikotindoft
805080
2020-08-31