Oljemålning Fabian Lundqvist

Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Sydländskt husmotiv med kvinna, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 37 x 46 cm

Nikotindoft

805087

2020-08-31