Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, renässansstil, 1900-tal, utförd i ek, rikt skuren dekor, ett dörrpar, invändigt med 5 hyllplan, 1 utragbar låda nedtill, höjd ca 210, bredd 110 cm

1 nyckel till dörrarna medföljer, lådan går ej att låsa, åldersrelaterat slitage

805114

2020-09-02