Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHRISTER STRÖMHOLM (Sverige, 1918-2002):
Café Flore - Paris 1949", stämpelsignerad, av Christer Strömholm Estate, vintage, ca 17x23 cm
Proveniens: Svensk privatsamling
805127
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här