Christer Strömholm, Pojkarna, Montreuil - Paris

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHRISTER STRÖMHOLM (Sverige, 1918-2002):
Café Flore - Paris 1949", stämpelsignerad, av Christer Strömholm Estate, vintage, ca 17x23 cm

Proveniens: Svensk privatsamling

805127

2020-09-13