Sengustavianskt spelbord

Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 78, 89x45 cm

PROVENIENS: Familjen Enderlein, Åkerö Gods

Ytskador senare nyckelskylt

805137

2020-08-27