Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): "Söndagseftermiddag på Bellmansro", motiv från Stockholm, blandteknik, signerad E. Tryggelin och daterad 1906, mått ca 44 x 38 cm
Ej examinerad ur ram
805145
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här