Butlers tray

Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk butlers tray, höjd ca 53, 100x77 cm

Inköpt på George Hensher

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

805148

2020-09-02