Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk butlers tray, höjd ca 53, 100x77 cm
Inköpt på George Hensher
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
805148
2020-09-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner