Bertil Fridhagen stolar

Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar
Bertil Fridhagen stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 10 st, 1900-talets andra hälft, valnöt och teak, originalklädsel i tyg "Yngve" brännmärkta Bertil Fridhagen Bodafors, flertalet märkta med produktinformation i blyerts, stolar sitthöjd ca 47 cm

Smärre bruksslitage

805152

2020-08-27