Bertil Fridhagen stolar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 10 st, 1900-talets andra hälft, valnöt och teak, originalklädsel i tyg "Yngve" brännmärkta Bertil Fridhagen Bodafors, flertalet märkta med produktinformation i blyerts, stolar sitthöjd ca 47 cm
Smärre bruksslitage
805152
2020-08-27