Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, björk och masurbjörk, central pelarfot, höjd ca 60, diameter 100 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor, märken och slag
805160
2020-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här