Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BOBO WALLMANSSON (född 1988): "MITT FREDLIGA ÖMMA BELÄTE", signerad Bobo, olja på duk, oramad, ca 155 x 155 cm
805164
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här