Oljemålning Bobo Wallmansson
Closed
2020-09-01
805164
| Sold for | 10 500 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
BOBO WALLMANSSON (född 1988): "MITT FREDLIGA ÖMMA BELÄTE", signerad Bobo, olja på duk, oramad, ca 155 x 155 cm