Gerry Johansson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERRY JOHANSSON (född 1945), New York 1967 silvergelatinkopia, signerad på baksidan, kopierad 1992, bildmått ca 13x19 cm, bladmått ca 23x28 cm, oramat blad
PROVENIENS: Svensk privatsamling
805170
2020-09-13