Gerry Johansson

Gerry Johansson
Gerry Johansson
Gerry Johansson
Gerry Johansson

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

GERRY JOHANSSON (född 1945), New York 1967 silvergelatinkopia, signerad på baksidan, kopierad 1992, bildmått ca 13x19 cm, bladmått ca 23x28 cm, oramat blad

PROVENIENS: Svensk privatsamling

805170

2020-09-13