Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), komposition med människa, signerad Olle Nyman, daterad -78 och numrerad 63/250, färglitografi ca 21x22 cm
Ej examinerad ur ram
805187
2020-08-26