Färglitografi Olle Nyman

Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), komposition med människa, signerad Olle Nyman, daterad -78 och numrerad 63/250, färglitografi ca 21x22 cm

Ej examinerad ur ram

805187

2020-08-26