Jean Hermanson, Dublin, 1967

Jean Hermanson, Dublin, 1967
Jean Hermanson, Dublin, 1967
Jean Hermanson, Dublin, 1967
Jean Hermanson, Dublin, 1967

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN HERMANSON(1938-2012), Dublin, 1967 (hund i trappa), signerad på baksidan Jean Hermanson. Gelatinsilverfotografi, bildyta 39 x 29 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling

805188

2020-09-13