Månbord / spelbord 1800-tal

Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal
Månbord / spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD/SPELBORD, bemålat, 1800-talets slut, sengustaviansk stil, dekor av pärlstav, utfällbart, höjd ca 76, 97x42 cm

Senare bemålning, slagen skiva

805191

2020-08-29