Victor Axelsson oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICTOR AXELSON (1883-1954): "Landskap-Vaison-la-Romaine", signerad och daterad V. Axelson -42 (?), olja på duk, ca 51x62 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1993, utställningskatalog 779
Lättare ytslitage
805197
2020-08-26