Victor Axelsson oljemålning

Victor Axelsson oljemålning
Victor Axelsson oljemålning
Victor Axelsson oljemålning
Victor Axelsson oljemålning
Victor Axelsson oljemålning
Victor Axelsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): "Riddarfjärden I", signerad och daterad V. Axelson -27, olja på pannå, ca 45x55 cm

Utställd: Riksförbundet för bildande konst i Ministerhotellet i Prag 1941

805198

2020-08-26