Vaser, Westland

Vaser, Westland
Vaser, Westland
Vaser, Westland
Vaser, Westland
Vaser, Westland
Vaser, Westland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st., glaserad keramik, Westland, 1900-talets första hälft, signerade Fredy Gouda, Holland Gouda, höjd 20-10 cm

Smärre slitage, ett nagg vid mynning på den höga vasen

805207

2020-09-02