Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SYSKRIN, sytillbehör med etui, 1900-tal, silver och rostfritt stål, svenska kontrollstämplar,ca 16,5x12 cm
Smärre bruksslitage
805213
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här