Kristian Krokfors litografi

Kristian Krokfors litografi
Kristian Krokfors litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): "Fall", signerad och daterad Kristian Krokfors 80, 88/100, färglitografi, bildmått ca 47x68,5 cm

805223

2020-08-26