Damsekretär

Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSEKRETÄR, 1900-tal, rokokostil, intarsiaarbeten, höjd ca 100, 87x53 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, sprickor i front

805228

2020-08-26