Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
TREHJULING i form av häst, 1900-talets första hälft, bemålat trä, sitthöjd ca 45, höjd 69 cm
Slitage, färgbortfall, handtag/styre saknas
805242
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här