Barncykel i form av häst

Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst
Barncykel i form av häst

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

TREHJULING i form av häst, 1900-talets första hälft, bemålat trä, sitthöjd ca 45, höjd 69 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, färgbortfall, handtag/styre saknas

805242

2020-09-03