Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
TREHJULING i form av häst, 1900-talets första hälft, bemålat trä, sitthöjd ca 45, höjd 69 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, färgbortfall, handtag/styre saknas
805242
2020-09-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner