Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPA, bordsmodell i mässing och glas, 1900-tal, total höjd ca 50 cm

Bruks och åldersslitage

805258

2020-09-03