Soffbord Malmsten

Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Stora Salen", björk, brännmärkt CM, höjd ca 62, 143x65 cm

Bruksslitage, ytrepor

805281

2020-08-29