Bord samt två stolar

Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar
Bord samt två stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD SAMT STOLAR, 2 st, allmoge, 1700-tal, furu, svarvade ben, stoppad sits klädd i läder, höjd bord ca 73, 108x64 cm, sitthöjd stolar ca 50 cm

Kraftigt slitage, maskstungen, hårt slitage på en sits

805282

2020-09-03