Bord samt två stolar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD SAMT STOLAR, 2 st, allmoge, 1700-tal, furu, svarvade ben, stoppad sits klädd i läder, höjd bord ca 73, 108x64 cm, sitthöjd stolar ca 50 cm
Kraftigt slitage, maskstungen, hårt slitage på en sits
805282
2020-09-03