Landskap oljemålning

Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Landsväg med stad i fjärran, signerad Th v Wislen SR, olja på duk, ca 40x60,5 cm

805304

2020-08-27