Mosse Stopendaal akvarell

Mosse Stopendaal akvarell
Mosse Stopendaal akvarell
Mosse Stopendaal akvarell
Mosse Stopendaal akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Skata, signerad Mosse, akvarell, ca 16x23,5 cm

805318

2020-08-29