James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Figurkomposition, signerad J Coignard, numrerad 9/60, carborundum, ca 56x45 cm

805330

2020-08-29