Erik Wörts soffbord

Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK WÖRTS, soffbord i teak, "Särö V", 1960-tal, Ikea, Höjd ca 56, 140x70 cm

Smärre slitage, enstaka repor

805337

2020-09-03