Ringar, halsband silver 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 2 st., HALSBAND, silver, fasettslipad rökkvarts, Bengt Hallberg, Erik Granat samt halsband signerat G Thysell, 1970-71, total vikt ca 32 g

Ingår i temaauktionen "Wish List"

Smärre slitage

805339

2020-09-07