Dockskåp 1900-talets första hälft
Vollendet
2020-08-30
805363
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat trä, senare kompletteringar, dockmöbler medföljer, höjd ink ställning ca 152, 115 x 45 cm
Skador, lagningar, slitage